Yol ve Adres Tarifi

Yol ve Adres Tarifi

Bilmediğiniz veya ilk defa gideceğiniz bir adrese nereden gidilir, nasıl gidilir ,ne kadar sürer, kaç km’dir gibi sorularınızın cevabını yukarıdaki haritayı ve açıklamaları kullanarak Yol ve Adres Tarifi alabilir bilmediğiniz bir adrese veya bildiğiniz bir adrese çok kolaylıkla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bilmediğiniz bir adrese haritadan Yol Tarifi ve Adres Tarifi almak veya bilinen bir adrese Yol ve Adres Tarifi almak günümüz teknolojik gelişmeleri sayesinde çok kolaylaşmıştır.Sitemizde sizlere haritadan yol tarifiadres bulma ve yol tarifi almak için yol tarifi haritasının nasıl kullanılacağı konusunda bilgiler vererek işinizi kolaylaştırmaya çalışacağız.
Haritadan tam nokta tarif alabilmek için öncelikle biliyorsanız çıkış noktasının tam adresini ve varış noktasının tam adresini yazmanız o adresi daha kolay ve çabuk bulma açısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.Yol ve Adres tarifi almak için yapmanız gerekenler aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.
Öncelikle yukarıdaki Nereden Nereye yazan yerleri çıkış yeri adresinizi Nereden bölümüne  ve varış yeri adresinizi de Nereye bölümüne yazmanız gerekmektedir.
Daha ayrıntılı anlatmak gerekirse yukarıdaki harita üstündeki Nereden bölümüne bulunulan yerin tam adresi  yazılmalıdır , tam adres bilinmiyorsa bulunulan noktaya yakın bilinen bir yer adı Örn; …….Sağlık Ocağı, ……..Hastanesi, ……..Alışveriş Merkezi, …….Sitesi gibi bilinen bir yer adı yazılmalıdır. Bilinmiyorsa mahalle adı yazılmalı,oda bilinmiyorsa ilçe ismi yazılmalıdır.
Varış Noktası yazan yere de gitmek istenilen yerin tam adresini yazılmalıdır. Bilinmiyorsa mahalle ismi yazılmalı, bilinmiyorsa gideceğimiz adrese yakın yukarıda bahsedildiği gibi bilinen bir yer adı yazılmalıdır. Hastane, alışveriş merkezi vb. bilinmiyorsa ilçe veya il isimleri yazılmalıdır.
Nereden ve Nereye Noktaları bölümlerini yukarıda anlattığımız şekilde doldurduktan sonra yol tarifi için tıkla butonu üzerine tıkladığımızda haritadan yol tarifimizi alternatif yol seçenekleri ,uzaklığı,varış süresi gibi bilgileri de içerecek şekilde haritanın altında ilgili bilgileri görmüş oluyorsunuz. Gerekirse yol tarifini yazıcıdan çıktı olarak alıp yolda aldığınız yol tarifi çıktısıyla adres bulma işinizi kolaylaştıradabilirsiniz.
Sayfa Konusu:Yol Tarifi, Adres Tarifi, Yol ve Adres Tarifi,Haritadan Yol Tarifi nasıl için yapılması gerekenler konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir