Sınav Sorgulamaları

ösym sonuç

 SINAV SORGULAMALARI :-) 

Merkezi sistem olarak yapılan sınavların sonuç sorgulamaları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme ÖSYM,  Açık Öğretim Fakültesi AÖF,  Milli Eğitim Bakanlığı MEB‘in resmi internet sitesinden ilgili kişiye ait gerekli bilgiler tam ve doğru bir şekilde girilerek sınav sorgulamaları yapılabilmektedir.Sınav Sorgulamaları yapmak için aşağıdaki ilgilendiğiniz sayfalara tıklayarak istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde yazınız.
ÖSYM-Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Kurumu Sınav Sorgulama :-) 
YGS Sınav Sorgulama
LYS Sınav Sorgulama
KPSS Sınav Sorgulama
YDS Sınav Sorguluma
ALES Sınav Sorgulama
TUS Sınav Sorgulama
ALS Sınav Sorgulama
DGS Sınav Sorgulama
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme ÖSYM kurumunun resmi internet sitesinden yukarıda sıralanan sınavları sorgulayabilir ve sonuçlarını görebilirsiniz.Sorgulama yapmak detaylı bilgi edinmek için konu başlığına tıklayınız.


AÖF- Sınav Sorgulamaları :-) 
AÖF -Açık Öğretim Fakültesinin internet sitesinden sınav sonuç sorgulaması yapılabilmektedir.Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarını görmek ve detaylı bilgi almak sınav sorgulamaları yapmak için lütfen başlığına tıklayınız
MEB-Milli Eğitim Bakanlığı Sınav Sorgulamaları :-) 
AÖO Sınav Sonuç Sorgulama
AÖL Sınav Sonuç Sorgulama
MAÖL Sınav Sonuç Sorgulama
TEOG Sınav Sonuç Sorgulama
Ehliyet Sınav Sonuç Sorgulama
Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden (MEB) yukarda sıralanan sınavların  sorgulamalarını yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen konu başlığına tıklayınız.
MEB-E-Okul Veli Bilgilendirme :-) 
Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi internet sitesi olan E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi yoluyla, İlkokul,Ortaokul,Lise’de öğrenim gören öğrencilerinizin okul sorgulamalarını,sınav sonuçlarını, karnelerini, okuldaki performans ve devamlılık durumlarını öğrenebilir ve bu yolla öğrencilerinizin okul durmlarını takip edebilirsiniz. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine girmek için, açılacak ekrana Öğrenci ile ilgili bilgileri girmeniz gerekmektedir. E-Okul veli bilgilendirme sitesine girmek ve sorgulama yapmak için lütfen konu başlığına tıklayınız.
Sayfa Konusu:Sınav Sorgulama,Sınav Sonuç,AÖF Sınav Sonuç,ÖSYM Sınav Sonuç,KPSS Sınav Sonuç,TEOG Sınav Sonuç,Ehliyet Sınav Sonuç,konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir