Mobil Hat Sorgulama

Mobil Hat Sorgulama

Mobil Hat Sorgulama :-)

Devletin kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş veya işlemlerinizi veya size gerekli olan konulardaki bilgilere devlet kurumuna gitmeden oturduğunuz yerden elektronik ortamda sorgulayabilir ilgilendiğiniz konularda bilgilere erişebilirsiniz. E-Devlet Sorgulama işlemlerini yapabilmek için öncelikle ilk olarak intrnet erişimi olan masa üstü bilgisayar,laptop,tablet veya akıllı telefona sahip olmanız gerekmektedir.Sonrasında ikinci olarak https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet sitesine giriş yapabilmek için Ptt den cüzi bir ücret karşılığı alınabilen şifreye ihtiyacımız bulunmaktadır.Bu iki olmazsa olmaz şartı yerine getirdikten sonra e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
Sisteme giriş yaparken kimlik doğrulama yöntemlerinden biri olan T.C. Kimlik Numaranızı ve Ptt’den almış olduğunuz e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilir ve ilgilendiğiniz konularda sorgulamalar yapabilirsiniz.
Mobil Hat Sorgulama işlemleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumu sorgulama ve uygulaması olan mobil hat sorgulama ekranında adınıza açılan hatları görebilirsiniz.
Adınıza açılan Avea, Turkcell ve Vodafone operatörlerindeki kayıtlı hatlarınızın sayılarını öğrenebileceğiniz gibi alt kısımda yer alan mobil hat listesinde ise hattın kayıtlı olduğu operatör adı ve telefon numarasını görebilirsiniz. Böylece son yıllarda sıklıkla gündeme gelen yeni dolandırma yöntemi olan üzerinize haberiniz olmadan açılmış herhangi bir hat olup olmadığını öğrenebilirsiniz. E-Devlet Sorgulamaları içerisinde olan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna bağlı inernet sorgulama hizmetlerinden Mobil Hat Sorgulama, Mobil Hat Öğrenme, işlemlerinizi yapmak içinde yukarıda anlatlan şekilde şartları yerine getirerek Mobil Hat Sorgulama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.IMobil Hat Sorgulama işlemini yapmak için lütfen https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet adresine tıklayınız.
Sayfa Konusu:Mobil Hat, Mobil Hat Sorgulama, Mobil Hat Öğrenme, Mobil Hat Öğrenme, Mobil Hat Kayıt, Mobil Hat No Öğrenme,Mobil Hat Kayıt Sorgulama,Mobil Hat Eşleşme Sorgulama,Telefon Sorgulama, Mobil Hat Kontrol, Btk Mobil Hat Sorgulama, işlemleri nereden nasıl yapılır konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir