İmei Sorgulama

Imeı Sorgulama

İmei Sorgulama :-)

Devletin kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş veya işlemlerinizi veya size gerekli olan konulardaki bilgilere devlet kurumuna gitmeden oturduğunuz yerden elektronik ortamda sorgulayabilir ilgilendiğiniz konularda bilgilere erişebilirsiniz. E-Devlet Sorgulama işlemlerini yapabilmek için öncelikle ilk olarak intrnet erişimi olan masa üstü bilgisayar,laptop,tablet veya akıllı telefona sahip olmanız gerekmektedir.Sonrasında ikinci olarak https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet sitesine giriş yapabilmek için Ptt den cüzi bir ücret karşılığı alınabilen şifreye ihtiyacımız bulunmaktadır.Bu iki olmazsa olmaz şartı yerine getirdikten sonra e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
Sisteme giriş yaparken kimlik doğrulama yöntemlerinden biri olan T.C. Kimlik Numaranızı ve Ptt’den almış olduğunuz e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilir ve ilgilendiğiniz konularda sorgulamalar yapabilirsiniz.
İmei Sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip-edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup-olmadığını, cihazınıza ait IMEI numarasını sorgulatarak öğrenebilirsiniz.E-Devlet Sorgulamaları içerisinde olan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna bağlı inernet sorgulama hizmetlerinden İmei Sorgulama, Imeı Öğrenme, Imeı Kayıt, işlemlerinizi yapmak içinde yukarıda anlatlan şekilde şartları yerine getirerek İmei Sorgulama ve ımeı kayıt işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.Imeı Sorgulama işlemini yapmak için lütfen https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet adresine tıklayınız.
Sayfa Konusu:İmei, Imeı Sorgulama, İmei Sorgulama, İmeil Sorgulama,İmei Öğrenme, İmei Kayıt, İmei No Öğrenme,İmei Kayıt Sorgulama,İmei Eşleşme Sorgulama,Telefon Sorgulama, İmei Kontrol, btk imei sorgulama, işlemleri nereden nasıl yapılır konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir