Dask Sorgulama

DASK Sorgulama

Dask Sorgulama :-)

Devletin kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş veya işlemlerinizi veya size gerekli olan konulardaki bilgilere devlet kurumuna gitmeden oturduğunuz yerden elektronik ortamda sorgulayabilir ilgilendiğiniz konularda bilgilere erişebilirsiniz. E-Devlet Sorgulama işlemlerini yapabilmek için öncelikle ilk olarak intrnet erişimi olan masa üstü bilgisayar,laptop,tablet veya akıllı telefona sahip olmanız gerekmektedir.Sonrasında ikinci olarak https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet sitesine giriş yapabilmek için Ptt den cüzi bir ücret karşılığı alınabilen şifreye ihtiyacımız bulunmaktadır.Bu iki olmazsa olmaz şartı yerine getirdikten sonra e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
Sisteme giriş yaparken kimlik doğrulama yöntemlerinden biri olan T.C. Kimlik Numaranızı ve Ptt’den almış olduğunuz e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilir ve ilgilendiğiniz konularda sorgulamalar yapabilirsiniz.
Deprem Sigortası Sorgulama işlemleri Doğal Afet Sigortaları Kurumu sorgulama ve uygulaması olan Dask sorgulama ekranından sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Dask Sorgulama, Dask Poliçe Prim Hesaplama, Dask Poliçe Sorgulama,Dask Poliçe Görünteleme işleminizi ayrıca şifresiz bir şekilde devletin resmi https://www.dask.gov.tr/ :-) internet sitesindende yapabilirsiniz.
Devlet Sorgulamaları içerisinde olan ve Doğal Afet Sigortaları Kurumuna bağlı inernet sorgulama hizmetlerinden Dask Sorgulama, Dask Hesaplama, işlemlerinizi yapmak içinde yukarıda anlatlan şekilde şartları yerine getirerek Dask Sorgulama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.Dask Sorgulama işlemini yapmak için lütfen yukarıda belirtilen internet adreslerine tıklayınız.
Sayfa Konusu:Dask, Dask Poliçe Sorgulama,Dask Öğrenme, Dask Hesaplama, Dask Kayıt, Dask No Öğrenme,Dask Kayıt Sorgulama, Dask Kontrol, Dask Görüntüleme, Deprem Sigortası, işlemleri nereden nasıl yapılır konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir