Adli Sicil Kaydı Sorgulama

Adli Sicil Kaydı

Adli Sicil Kaydı Sorgulama :-)

Devletin kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş veya işlemlerinizi veya size gerekli olan konulardaki bilgilere devlet kurumuna gitmeden oturduğunuz yerden elektronik ortamda sorgulayabilir ilgilendiğiniz konularda bilgilere erişebilirsiniz. E-Devlet Sorgulama işlemlerini yapabilmek için öncelikle ilk olarak intrnet erişimi olan masa üstü bilgisayar,laptop,tablet veya akıllı telefona sahip olmanız gerekmektedir.Sonrasında ikinci olarak https://www.turkiye.gov.tr/ internet sitesine giriş yapabilmek için Ptt den cüzi bir ücret karşılığı alınabilen şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Bu iki olmazsa olmaz şartı yerine getirdikten sonra e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
Sisteme giriş yaparken kimlik doğrulama yöntemlerinden biri olan T.C. Kimlik Numaranızı ve Ptt’den almış olduğunuz e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra sisteme rahatlıkla giriş yapabilir ve ilgilendiğiniz konularda sorgulamalar yapabilirsiniz.
Adli Sicil Kaydı Sorgulama,Sabıka Kaydı Sorgulama ve Adli Sicil Kaydı Doğrulama işlemlerinizide yukarıda anlatldığı şekilde şartları yerine getirerek e-Devlet kapısından Adli Sicil Kaydı Sorgulama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.Adli Sicil Kaydı Sorgulama, (Sabıka Kaydı) Adli Sicil Kaydı Doğrulama işlemini yapmak için lütfen https://www.turkiye.gov.tr/ :-) internet adresine tıklayınız.
Sayfa Konusu:Adli Sicil Kaydı,Adli Sicil Kaydı Sorgulama,Sabıka Kaydı Sorgulama,Adli Sicil Kaydı Doğrulama işlemleri nereden nasıl yapılır konularında bilgiler verilmiştir.

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir